עיצוב לוגו ומיתוג עסק

עיצוב לוגו שמדבר לאנשים

סטודיו טופ פלוס הוא קודם כל סטודיו של אנשים, שמעצבים לאנשים.
צוות הסטודיו עובד במתודולוגיית עבודה מוקפדת, במטרה לשקף את ערכי ואת ה"אני מאמין" של המותג.

מבחינתנו לוגו טוב צריך להיות מרוכז ותמציתי, חזק מושרש, אמין ומשכנע. טרם התחלת העיצוב אנו נאסוף כמה שיותר מידע מעשי על אופי העסק, מתוך מחשבה שרק הכנה נכונה תבטיח לנו סיכויי הצלחה גבוהים, כמו גם תסייע לנו לחדד את הרעיון הבסיסי ולהתנהל טוב יותר.

מיתוג זה לא רק לוגו זה ערך !

מיתוג לעסקים הוא שפה עיצובית אחידה המשדרת מסר ברור המעצב את קווי דמותו של אופי העסק והנפשות הפועלות בו. המיתוג יכלול צבעים ועיצובים גרפיים שיתרמו רבות לחיזוק הקשר עם הצרכן ויהפכו את המוצר או השירות שלכם לייחודי ומצליח.

מיתוג שייבדל את העסק שלכם מכל המתחרים

פגישה פרונטלית/טלפונית

במטרה להכיר את אופי העסק והנפשות הפועלות

שאלון מיתוג

המיועד לקבלת תוצאות מהירות ומדויוקות

שליחת סקיצות

לבחירה אישור וקבלת פידבקים עד לשביעות רצון הלקוח

עיצוב

דיוק הלוגו טסטים של צבעים וגופנים

מיתוג

בניית קונספט עיצובי ושפה חזותית לכלל המוצרים שנבחרו
ניתן גם להפיק ספר מותג

המשך תהליך

אפשרות להמשך תהליך בניית אתר/דף נחיתה שיווקי

למי זה מתאים?

לעסקים שרוצים לשדר חדשנות ורעננות למותג!

שרות עיצוב לוגו מתאים לעסקים מגובשים בתחילת דרכם או לעסקים המעוניינים לעבור אפיון ועיצוב מחדש במטרה לשדר חדשנות ורעננות למותג. סטודיו טופ+ מציע חוויית שירות מעולה המתחילה בהקשבה מלאה לצורכי העסק, סובלנות וכמובן שימוש בכלים גרפיים המתקדמים ביותר. כל אלה יאפשרו לכם לעבור תהליך מקצועי המלווה עם התרגשות רבה ומעט פרפרים בבטן.

רבים סבורים שמיתוג מסתכם בלוגו וכרטיס ביקור, אך בניגוד לדעה הרווחת, מיתוג הוא שפה חזותית שלמה המכילה מגוון עשיר של קווים המעצבים את דמותו של העסק. הוא כולל את עיצוב תדמית העסק לפרטי פרטים, החל מעיצוב הלוגו ונייר המכתבים, דרך עיצוב ברושורים ועד עיצוב שלטים או מדבקות שיופיעו במשרדי ורכבי החברה, דווקא הפרטים הקטנים יוכלו לסייע למותג לשמור על הייחודיות שלו בשוק ולהגיע להצלחה המיוחלת.
אנחנו בסטודיו טופ פלוס מלווים אתכם לאורך כל הדרך, נסייע להגדיל את פופולריות העסק ומוצריו באמצעות עיצובים עוצמתיים המדברים בשפה אחידה ונעימה. התהליך מבוצע בשיתוף מלא מול הלקוח, ע"י הקשבה וסובלנות – עד לשביעות רצון.

+

להיות בטופ

חלק מהפרוייקטים שלנו

מיתוג לעסק
מיתוג לחנות רהיטים
דף נחיתה
מיתוג עיצוב בניית אתר